top of page
Tartu Jõulugala 2018
INFO

21. ja 22. detsembril 2018

Eesti Rahva Muuseumis

Glamuurne ettevõtetele suunatud aastalõpupidu

TARTU JÕULUGALA 2018

pakub mitmekülgset meelelahutusprogrammi tuntud Eesti artistidelt, luksuslikku neljakäigulist õhtusööki ning hubast õhkkonda Eesti Rahva Muuseumis. 

ESINEJAD
ESINEJAD
OTT LEPLAND

Superstaari tiitliga pärjatud Ott Lepland astub Tartu Jõulugalal üles kvartitena. Esitusele tulevad Oti aegumatud hitid alates Eestit 

Eurovisioonil edukalt esindanud looga "Kuula" kuni jõuluhõngulise hitiga "Süte peal sulanud jää".

OTT LEPLAND

Eesti rokimaailma lipulaev Shanon toob lavale tõelise hitivaramu. Peale kuulajate südamete, on Shanoni lood võitnud ka hulgaliselt muusikaauhindu. Köhige hääled puhtaks ja lööge tantsukingad läikima, sest Shanoni kontsert ei jäta külmaks ka kõige tuimemat eestlast.

SHANON

2 Quick Start tutvustust ei vaja - tegu on Eesti viimase 25 aasta populaarseima ansambliga, mis kütab endiselt kuumaks iga peo.
Veerandsada aastat lavalaudu kulutanud bänd esitab meile kõigile teada-tuntud hitte nagu “Naerata", "Neiu mustas kleidis", "Nii kuum on tunne", "Ühega miljoneist" ja "Kingitus".

2 QUICK START

Imeline Nele-Liis toob meieni vaatemängulise Great Gatsby tantsushow, kus ühilduvad 1920-ndate stiilis kostüümid ja ajastutruu, ent kaasaegsete mõjutustega muusika.
Esitatavad laulud on pärit nii Great Gatsby filmist kui ka tuntud ajastuhõngulistest muusikalidest Cabaret ja Chicago.

 

NELE-LIIS VAIKSOO

Eesti nõutuima õhtujuhi Andres Tormi käe all õnnestub iga üritus. Professionaalsus, intelligentsus ja asjakohane huumor on vaid osa temast. Pikaajalise ja mitmekesise kogemusega Andres Tormi hindab kõrgelt ka kõige nõudlikum publik.

ANDRES TORM

Illusionist ja mustkunstnik Aleksandr Zamashka  suurejooneline maagiaetendus taastab usu imedesse, kustutab argimured ning suunab meid täielikult illusioonide võlumaailma. Programm koosneb nii erinevast kaasahaaravast mustkunstist kui ka eriilmelistest trikkidest.

ALEKSANDR ZAMASHKA

Tartu kauneimad piigad Shaté showgrupist esitavad

spetsiaalselt Tartu Jõulugalale koostatud kabaree stiilis tantsushow. Iseloomult on tegemist suurejoonelise ja sensuaalse programmiga, mis kannab endas elegantset esitust ja väljapeetud emotsiooni. Silmailu on garanteeritud!

SHATÉ SHOWGRUPP

Sky Plusi staar-DJd Andi Raigi võib nimetada Eesti klubimaastiku koorekihiks. Andi valitud muusikat kuuleb Sky Plusi eetris iga päev. Glamuursele Jõulugalale lisab Andi hoolikalt valitud muusika just vajalikku särtsu. Tartu Jõulugala viimase esinejana tantsutab Andi hingetuks ka kõige väsimatuma tantsulõvi.

ANDI RAIG

Ajakava

18:30

19:15

Saabuvaid külalisi võtavad vastu ning juhatavad laudadesse glamuursed Jõulugala neiud​

Shaté Showgrupi võimsa tantsushow saatel saabub lavale õhtujuht Andres Torm

21:30

21:40

Õhtujuht Andres Torm

Hingetõmbepaus. Õhtut jäädvustab auhinnatud fotograaf Karen Härms ning meeleolukad pildid saab koha peal FotoBOXist välja printida.

19:25

Serveeritakse pidulik õhtusöök.

DJ Andi Raig

22:10

Enneolematu showga taastab Aleksandr Zamashka meie kõigi usu imedesse 

19:50

Gala esimese esineja juhatab sisse õhtujuht Andres Torm

22:16

Eesti pop-rocki säravaim täht SHANON

19:51

Nele-Liis Vaiksoo suurejooneline Great Gatsby show

23:16

Serveeritakse dessert

20:15

20:30

Aleksandr Zamashka müstiline mustkunsti show

23:30

Õhtujuht Andres Torm

Serveeritakse suupisted.

DJ Andi Raig

23:40

Viimase 25 aasta populaarseim ansambel

2 Quick Start

20:55

Superstaar Ott Lepland kvartetiga

01:00

Peole paneb võimsa punkti DJ Andi Raig

AJAKAVA

Õhtusöök

Tartu Jõulugalal pakutakse rikkalikku neljakäigulist õhtusööki. Alkohoolsed ja mittealkohoolsed joogid ootavad külalisi lauas.

Tervitusjoogiks pakutakse vahuveini. Igas lauas on valge vein, punane vein, kange alkohol ning vesi ja morss.

Menüü kokku panemisel on kasutatud erinevat liha ja kala, et sobituda iga külalise eelistusega. Samuti on arvestatud nende külalistega, kes loomset toitu ei tarbi.

OHTUSOOK

Registreeri

AASTA KÕIGE SUUREJOONELISEMALE PEOLE

Vaid kiiremad broneerijad saavad valida meelepärase koha saalis ning vajaliku arvu laudu, et pakkuda meeleolukat õhtut nii kolleegidele,  klientidele, koostööpartneritele kui ka perele ja sõpradele.

Tartu Jõulugala 2018 on välja müüdud.

  • Grey Facebook Icon
REGISTREERI
bottom of page